Minu veebisaidi aadress on https:/maratonimees.ee. Sellel kodulehel kirjutan blogis peamiselt oma võistlustest ning jooksualaseid teemasid, lisaks pakun treeningu alast nõustamist. Juriidilise ettevõtte nimi on Maratonimees OÜ (reg. nr. 16655045), mille juhatuse liige on Roman Fosti.

Kui küsite, miks ma jooksen? Olen oma ala fanaatik. Jooksmine on minu jaoks elustiil ja kuna mul tuleb see hästi välja, siis sellepärast seda teengi. Ma tahan tunnetada seda tunnet, kui valdan oma keha, seda lennutunnet jooksu ajal. Loomulikult tahan teada, kui kaugele suudan nihutada oma maratoniaega. Täpsemalt loe minu lugu siit.

Mul on palju häid sõpru ja kaasamõtlejaid – üheskoos läbisime 2020. aasta juuni esimesel nädalal joostes ja kõndides 1000 km ja kogusime 1000 eurot Pärnu Lasteaed Mai abistamiseks. Kingitus on kenasti üle antud ja juba realiseerimine alanud. Selle eest saab lasteaed kahemeetrise liikuva silla, discgolfi korvi ning võimlemisrõngad ja pallid. Täsemalt loe sellest toredast üritusest siit.