1000 km ja 1000 € – aitäh!

Postitus: 30.06.2020

Suur tänu kõigile heade soovide, läbitud kilomeetrite ja annetatud eurode eest. Olengi aasta vanemaks saanud. Ega see sportlasele midagi kergemaks tee😊, aga saadud kogemuste pagasit ei vahetaks millegi vastu.

Mul on palju häid sõpru ja kaasamõtlejaid – üheskoos läbisime juuni esimesel nädalal joostes ja kõndides 1000 km ja kogusime 1000 eurot Pärnu Lasteaed Mai abistamiseks. Kingitus on kenasti üle antud ja juba realiseerimine alanud. Selle eest saab lasteaed kahemeetrise liikuva silla, discgolfi korvi ning võimlemisrõngad ja pallid.

Tähistasin sünnipäeva soojas, päikese ja 28 kraadiga. Oma sünnipäeval jooksin lasteaia ja teie auks mäestikus 10 km rekordajaga – 30:55 😊. Seejärel pidasin Sego Safari Lodges koos pere ja teiste eestlastega sünnipäevapidu. See koht asub tunduvalt madalamad kui Iten, kus tavaliselt treenime. Võtsime päikest, ujusime, sõime torti ja tegime mõned kiiremad tantsusammud.

Ma polnud terve kuu puhanud, seega nautisin väljateenitud vaba päeva ja mõnd kergemat jooksu peale seda. Tegin lõigutrennis tagareiele viga, kuid ühe Valgevene füsio abiga on jalg nüüdseks juba peaaegu korras.

Veelkord suur tänu ühisjooksul osalejatele ja toetajatele, võtan igaühega eraldi ühendust, kui tean, millal kodumaale naasen. Kahjuks on see ikka veel teadmata. Loodan, et paari nädala jooksul on tagasi lennuaeg selge!

Head sõbrad toetajad juunikuu ühisjooksu annetusesumma on saanud rakendust ja lapsed said EOK Spordinädalal spordist rõõmu tunda. Pärnu Lasteaed Mai sõnul osales kõigil päevadel üle 130 lapse. Lisatud ka pildid, mis ütlevad rohkem kui mõni rida sõnu 🙂 .

Teie Romka

************************************************************************

Tähista minu sünnipäeva joostes/kõndides ja head tehes!

Postitus: 01.06.2020

Alanud on minu sünnipäevanädal. Kutsun Sind üles seda sportlikult tähistama ja samal ajal toetama erihooldust ja – õpet vajavate Pärnu Lasteaed Mai laste kehalise arengu taristu parendamist. Minu soov on, et kõigil lastel oleks võimalus olla kehaliselt aktiivne. Aita mul seda täita!

Lisaks minu sünnipäevale on sel nädalal veel kaks tähtsat päeva: 1. juunil tähistatakse lastekaitsepäeva ja 3. juunil rahvusvahelist jooksupäeva. Niisiis tähistamist kohe rohkem ja tean, et seltskond, kes minu blogi loeb rõõmustab, kui tähistama kutsutakse joostes või kõndides😊.

Jookse või kõnni sellel nädalal (01.06 – 07.06) 5 km, 10 km või isegi 20 km+ ja jaga oma jooksust sõnumit või pilti sotsiaalmeedias. Postitusele lisa @maratonimees või #maratonimees.  

Osalustasu, 15 eurot kanna palun MTÜ Maratonimees arveldusarvele EE382200221057526963, Swedbank. Selgitusse märksõna “Juunikuu ühisjooks”.

Kogutud rahasumma kingin Pärnu Lasteaiale Mai. Miks selline valik? Minu varajane lapsepõlv möödus Pärnus Papiniidu ja Mai rajoonis. Esimesed aastad on teadagi on inimese elus väga olulised, Pärnu Lasteaed Mai on minu elu esimene õppe- ja kasvatusasutus – just neile soovin öelda tänusõnad sedavõrd sportlikuks kujunenud elu hakatuse eest. Tahaksin, et igal lapsel oleks võimalus olla füüsiliselt aktiivne, ka siis kui see on mistahes põhjustel raskendatud. 

Igale heategijale toon Keeniast kingituse kaasa

Keenia koolilapsed oskavad ilusaid käepaelu meisterdada. Kõik annetajad saavadki kingituseks ägedad Eesti lipu värvides käepaela. Ise kannan ma sellist juba päris mitu aastat. Teatan peagi, millal saad kingitusele Sparta spordiklubi infoletti järele tulla. Eriolukord Keenias kestab 6. juunini, seega on minu ja kingituste Eestisse saabumise aeg veel lahtine.

Jaga seda sünnipäevakutset teistelegi, et kolme tähtsa päeva tähistamine oleks rahvarohke ja sportlik.

Soovin juba ette head lastekaitsepäeva  ja head jooksupäeva!

Ikka Teie,
Romka